Do czego przydają się stringi jednorazowe?

0
629

Stringi jednorazowe z całą pewnością nie są elementem codziennej garderoby. Pełnią funkcję jedynie praktyczną, ale stosowane są najczęściej w gabinetach kosmetycznych, ginekologicznych, dermatologicznych, w przychodniach specjalistycznych czy szpitalach. Kiedy najczęściej pacjent zakłada stringi jednorazowe? Odpowiedź znajdziesz w poniższym tekście.

Usługi kosmetyczne w warunkach sterylnych i idealnie higienicznych

Dzisiaj depilacja praktycznie wszystkich części ciała kobiety, to już standard, a jednorazowe maszynki do golenia już dawno odeszły do lamusa. Obecnie stawia się na zabiegi depilacyjne, które z powodzeniem mogą być wykonywane w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i wyróżniają się znaczną trwałością. To między innymi depilacja laserowa czy depilowanie woskiem. Panie pozbywają się nie tylko owłosienia z nóg, zbędne włoski usuwane są na przykład z miejsc intymnych. Właśnie wtedy przydają się stringi jednorazowe w dobrej cenie, które powinien zapewnić klientkom salon. Ich założenie pozwala zachować optymalną higienę, ale również daje komfort i nieco prywatności podczas realizacji zabiegu.

Tego samego rodzaju jednorazowa bielizna przydaje się w ramach wykonywania masażu całego ciała, drenażu limfatycznego czy innych zabiegów kosmetycznych, jakie są wykonywane w okolicach miejsc intymnych. Stringi jednorazowe są też niezawodne, kiedy klient zamówił usługę opalania natryskowego.

Czy każdy salon kosmetyczny powinien być wyposażony w tego rodzaju jednorazową bieliznę? Oczywiście, że tak, chociaż nie ma takiego obowiązku. Stringi jednorazowe nie wiążą się z dużym wydatkiem, kupowane w pakietach są naprawdę tanie. Nie ma jednak wątpliwości, że podnoszą komfort wykonywanych usług, pozwalają zachować sterylność i higienę, a wszelkie zabiegi mogą być wykonywane przy zachowaniu najwyższych standardów i najlepszej jakości. Dla osób, które korzystają z usług gabinetów kosmetycznych, stanowią element, który pozwala zachować nieco intymności i prywatności.

Zabiegi lecznicze z zachowaniem optymalnego komfortu

Niektóre zabiegi lecznicze wykonywane są w okolicach intymnych, a założenie stringów jednorazowych pozwala wtedy osiągnąć lepszy komfort dla pacjenta. Najczęściej taką bieliznę oferuje się pacjentkom w gabinecie ginekologicznym, ale też urologicznym czy proktologicznym. Ten element bielizny sprawdza się zawsze wtedy, gdy w celu diagnostyki lub leczenia ciało pacjenta musi pozostawać nagie. Intymność udaje się zachować właśnie poprzez założenie jednorazowych majtek.

Jakie stringi jednorazowe wybrać?

Stringi jednorazowe najczęściej są w uniwersalnym rozmiarze. Nie stanowią elementu codziennej garderoby, nie muszą być idealnie dopasowane, ważne, aby zasłaniały i chroniły intymną strefę bikini.

Najczęściej wykonane są z polipropylenu lub poliestru. Są miękkie, nie podrażniają delikatnych okolic, nie uczulają, nie uciskają, chociaż zawierają elastyczną gumeczkę, która pozwala im znajdować się zawsze w pożądanym miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here