Wielu użytkowników smartfonów oczekuje od takich urządzeń coraz to nowszych opcji i możliwości. Na pewno dzisiaj nie tylko dzwonimy i smsujemy przy użyciu smartfonów, ale też mam opcję wykonywania praktycznie każdej czynności i w tym także robienia zdjęć. Może smartfony do 500 zł nie pochwalą się wielkimi możliwościami, jednak sporo droższe modele już tak. Zdecydowanie opłaca się na takie spojrzeć, bo zawsze też można uwieczniać miłe chwile swoim smartfonem. Doskonałe biznesowe smartfony, ale nie tylko mają dzisiaj wysuwane aparaty i właśnie taka opcja wydaje się bardzo praktyczna i pozwala na wykonywanie jeszcze bardziej profesjonalnych zdjęć.

Jakie są zalety smartfonów z wysuwanym aparatem?

smartfon
fot. pixabay.com

Smartfony z wysuwanymi aparatami to prawdziwe dobrodziejstwo i między innymi dzięki tej opcji już nie mamy oczka aparatu przedniego na wyświetlaczu. To bardzo ułatwia działanie na smartfonie, ale też poprawia wygląd całego urządzenia. Zdecydowanie producenci bardzo zaskoczyli swoich użytkowników takim rozwiązaniem, ale ono niesamowicie cieszy. Dzięki temu możliwe okazało się także zmniejszenie ramek smartfona. Teraz gdy chcemy wykonać zdjęcie typu selfie to aparat po prostu sam się zacznie wysuwać i będziemy mogli je zrobić, a w momencie, gdy już skończymy przygodę z takimi zdjęciami aparat się schowa i nie będzie nam już w niczym przeszkadzał. Umiejscowienie aparatu w telefonie to dobra opcja i nie trzeba się martwić o jej funkcjonalność, bo producenci zapewniają, że wszystko zostało dobrze zaprojektowane, by aparat swobodnie się wsuwał i wysuwał. Dzięki temu także mamy możliwość robić zdjęcia z innej perspektywy.

Popularne smartfony z wysuwanymi aparatami

Przeglądając smartfony, które mogą się pochwalić wysuwanymi aparatami znajdziemy wiele modeli i na pewno Xiaomi Mi 9T to jeden z lepszych smartfonów, jakim warto się przyjrzeć. Mamy tutaj do czynienia z 2-megapikselowym aparatem przednim, który bezproblemowo będzie się wysuwał z obudowy urządzenia. O tym smartfonie trzeba powiedzieć,  że ma on 6,39 calowy wyświetlacz Full HD. Właśnie na nim uda się później oglądać swoje doskonale wykonane zdjęcia. Oprócz tego dobrodziejstwa jakim jest wysuwany aparat mamy tu do czynienia z procesorem Qualcomm Snapdragon 730 i 6 GB pamięci RAM. Właśnie takie parametry sprawiają, że smartfon radzi sobie z każdym wyzwanie, nie tylko wykonywaniem zdjęć. Główny aparat tego modelu to jednostka o rozdzielczości 48 Mpix oraz 13 Mpix. Urządzenie będzie wykonywało doskonałe zdjęcia i to szerokokątne. Nie musimy także martwić się o to, że smartfon nam padnie podczas korzystania z niego. Bateria o pojemności 4000 mAh radzi sobie świetnie i jak najbardziej właśnie można uznać ten model za telefon z dobrą baterią.

telefon
fot. pixabay.com

Innym modelem smartfona, który oferuje nam wykonywanie zdjęć wysuwanym aparatem jest Samsung Galaxy A80. W tym modelu mamy do czynienia z podwójnym aparatem 48 Mpix i 8 Mpix i tymi matrycami możemy wykonywać zdjęcia zarówno selfie jak i zwykłe tylnym aparatem. Taką możliwość zawdzięczamy obrotowej konstrukcji. Producenci tego modelu dołożyli wielu starań, by właśnie była taka opcja. Rozwiązanie nie tylko jest bardzo funkcjonalne, ale i pozwala nam na uzyskiwanie wręcz doskonałych zdjęć. Na pewno ucieszy nas fakt, że telefon jest smartfonem bezramkowym i mamy tutaj do dyspozycji cały 6,7 calowy wyświetlacz. Całe urządzenie działa na procesorze Qualcomm Snapdragon 730 i ma 8 GB pamięci RAM. Takie parametry sprawiają, że możemy swobodnie działać na tym smartfonie bez obaw, że coś nam się zacznie zacinać. Warto decydować się na ten model, bo nikogo on nie zawiedzie.

Funkcjonalność smartfona jaką jest wysuwany aparat to prawdziwe dobrodziejstwo i na pewno warto się przyglądać takim modelom. Jeśli wykonujemy więcej zdjęć to na pewno też przyda się nam taki smartfon, który ma możliwość wykonywać doskonałe zdjęcia. Wysuwany aparat to wygodna opcja i daje ona nowe możliwości. Opłaca się jej przyjrzeć bliżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here