Każdy staje przed wyborem smartfona, który będzie dla niego doskonały i który pozwoli na wykonywanie swoich obowiązków w sposób wręcz doskonały. Urządzenia jakimi są smartfony mają wiele funkcji i między innymi także niekiedy wykonujemy nimi zdjęcia. W dobie social mediów bardzo często trzeba także wykonywać tak zwane zdjęcia selfie. Myśląc o tym, jaki smartfon kupić w tym przypadku trzeba zwrócić uwagę na przedni aparat. Jaki powinien on być? Pod uwagę z pewnością trzeba wziąć wiele czynników, które pozwolą cieszyć się profesjonalnymi zdjęciami typu selfie.

Telefon do selfie – jaki powinien być?

O parametrach telefonów można by dużo mówić i na pewno każdy komu zależy na znalezieniu solidnego telefonu do zdjęć selfie zwróci uwagę na przedni aparat. Wiadomo, że modele z dobrymi aparatami są dzisiaj dostępne praktycznie od ręki, ale nie możemy sobie pozwolić na wybór pierwszego lepszego telefonu, ponieważ prowadząc bloga czy wykonując dość sporo rozmów wideo musimy cieszyć się profesjonalnym obrazem z przedniej kamery. Na pewno także biznesowy smartfon powinien posiadać dobry aparat frontowy.

telefon
fot. pixabay.com

Użytkownicy smartfonów, którzy wykonują dość sporo zdjęć selfie z pewnością będą w temacie i szybko ocenią na czym tak naprawdę im zależy. Na pewno warto sprawdzić, czy dany model posiada autofocus, efekt bokeh ale też solidną matrycę. Chcemy mieć możliwość uzyskiwać solidne zdjęcia, więc jak najbardziej trzeba zwrócić uwagę na takie kwestie.

Świetny Samsung Galaxy S20+

Na pewno patrząc na modele telefonów, które doskonale sobie radzą z wykonywaniem zdjęć typu selfie znajdziemy wiele opcji i jedną z nich jest Samsung Galaxy S20+. Właśnie tutaj znajdziemy 10-megapikselową matrycą o świetle 2.0, więc z pewnością będziemy zadowoleni z efektów, jakie ona daje. Każdy dostrzeże, że zdjęcia jakie wykonujemy są naprawdę na wysokim poziomie i kolory także nie kłują nas w oczy. Na pochwałę zasługuje także autofocus, bez którego nie da się obejść a tutaj działa jak należy. Także  zaawansowane tryby aparatu Samsunga Galaxy S20+ i efekt bokeh pozwalają na uzyskanie efektu, jaki tylko sobie wymarzy fotograf.

iPhone 11 Pro

selfie
fot. pixabay.com

Całe miliony smartfonów, jakie są w sklepach na pewno nam nie pomogą wybrać tego jednego najlepszego. Wiele osób docenia system operacyjny iOS i dla nich świetną opcją będzie iPhone 11 Pro. Z pewnością bardzo będzie zachwycał jego przedni aparat o rozdzielczości 12 Mpix. Dosłownie w kilka chwil mamy możliwość wykonywać śliczne selfie i umieszczać je w social mediach. Trzeba przyznać, że telefon plasuje się na szczytach rankingów także jeśli chodzi o zdjęcie nocne, jakie wykonuje. Telefon i jego aparat posiada ciekawą opcję zmniejszania ujęcia aparatu, tak by pomieścić wszystkich na zdjęciu. To na pewno się nam spodoba. Przy tej okazji trzeba także zaznaczyć, że telefon dobrze sobie radzi z nagrywanie filmów, także tych w zwolnionym tempie.

Oppo Reno4 Pro 5G

Selfie wykonamy także telefonem  Oppo Reno4 Pro 5G i efekty będą dość zadowalające. Szybko zauważymy, że smartfon posiada przedni aparat o rozdzielczości 32 Mpix. Dzięki temu dobrodziejstwu każdy ma możliwość wykonywać selfie na przyzwoitym poziomie. Oppo Reno4 Pro 5G z ekranem 6,5 calowym na pewno dla niektórych będzie za duży, więc jego wielkość także trzeba wziąć pod uwagę. Jednak bliższe spotkanie z tym telefonem pozwoli nam poznać jego zalety.

Jak najbardziej można dzisiaj wybrać smartfon, jaki tylko chcemy. Szczególnie młode osoby koniecznie potrzebują dzisiaj telefonów, które wykonają selfie i będzie można je umieszczać w sieci. Popularny smartfon do 1000 zł na pewno uda się dzisiaj kupić i będzie on pozwalał nam na wykonywanie takich zdjęć. Z pewnością będąc w sklepie i wybierając smartfon do selfie trzeba wziąć pod uwagę jego rozdzielczość aparatu ale również dodatkowe opcje. Idealny smartfon wykona selfie na profesjonalnym poziomie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here