Nowoczesne urządzenia jakimi są smartfony posiadają wiele funkcji i możliwości. Dzisiaj smartfon to nie jedynie telefon i narzędzie do komunikowania się z bliskimi, ale również pomoc w pracy czy innych czynnościach. Wiele aplikacji zarówno na telefony z systemem Google Android czy Apple iOS ułatwia nam codzienne funkcjonowanie. Bez problemu dzisiaj można znaleźć aplikacje o różnej tematyce i ich zastosowanie może bardzo zaskakiwać. Warto wiedzieć, w czym może nam pomóc nasz smartfon. Odkrywając jego opcje można się zaskoczyć.

Najnowsze aplikacje na smartfony

Obecność ogromnej ilości aplikacji na smartfony sprawia, że nasze telefony stają się doskonałymi narzędziami, które pozwalają nam na wykonywanie wielu czynności i niejednokrotnie ułatwiają życie. Myśląc o tym, jaki smartfon kupić na pewno warto spojrzeć także na jego możliwości i to, jakie aplikacje będzie mógł posiadać. Wiele aplikacji zainstalujemy za darmo na swoim urządzeniu, a niektóre mogą być odpłatne, jednak gdyby miały oferować nam super opcje to będzie się to opłacało.

Aplikacja Zdrowe zakupy

Zdecydowanie opłaca się inwestować w swoje zdrowie i wiedzieć, co jemy każdego dnia. Mimo szybkiego tempa życia można bez problemu to sprawdzać i pomoże w tym aplikacja Zdrowe zakupy. Bardzo szybko zainstalujemy ją na swoim smartfonie i będziemy mogli sprawdzać skład danych produktów, także to czy zawiera alergeny, ile kalorii dostarczymy organizmowi jedząc dany produkt. To niesamowicie przydatna aplikacja, która posiada około 300 000 produktów w swojej bazie i cały czas pojawiają się nowe. Z pewnością ułatwi ona pozostanie na diecie i zdrowe jedzenie każdemu. Warto ją mieć na swoim smartfonie.

Aplikacja Trello

tel
fot. pixabay.com

Obecnie znajdziemy także wiele aplikacji, które pozwalają w doskonały sposób organizować sobie pracę. Bardzo łatwo i wygodnie możemy tworzyć listy zadań i notatki w aplikacji Trello. To niewielki program, w którym możemy rozpisywać nasze obowiązki na dany dzień, układać je i także udostępniać innym użytkownikom. Przy natłoku zajęć każdego dnia na pewno przyda się nam taka pomoc w postaci aplikacji, która będzie nam przypominać o najważniejszych sprawach na każdy dzień. Nie ma ona dużych wymagań, nawet smartfon do 500 zł będzie w stanie ją obsługiwać. Ciekawą jej opcją jest możliwość dodawania zdjęć i filmów do danej notatki. Dzięki temu są one bardzo przyjazne dla oka.

Aplikacja MAPS.ME

Nikogo nie dziwi już fakt, że na swoim smartfonie możemy posiadać nawigację i jedną z nich jest właśnie aplikacja MAPS.ME. Jest ona bardzo atrakcyjna również z uwagi na fakt, że posiada mapy online, możemy je bardzo łatwo pobrać i później już nie potrzebujemy dostępu do Internetu, by z nich korzystać. W aplikacji docenimy na pewno także możliwość planowania tras wycieczek pieszych, rowerowych. Dowiemy się także, gdzie można zjeść coś dobrego, jakie zabytki mamy możliwość zobaczyć. Każdy użytkownik smartfona do 1000 zł będzie mógł cieszyć się opcjami, jakie posiada ta aplikacja. Jest intuicyjna i bardzo prosta w obsłudze.

Aplikacja Lumosity

Wspominając o dobrych aplikacjach na smartfona nie można pominąć także gier. Wiele z nich jest bardzo przydatnych, ponieważ na przykład bardzo rozwijają nasz mózg. Tak jest z aplikacją Lumosity. Dzięki niej mamy możliwość przechodzić przez różne rozgrywki, ćwiczenia i szkolić dany obszar mózgu. Sami wybieramy który i jaką grę chcemy przechodzić. Obecnie aplikacja jest dostępna tylko w języku angielskim, więc przy okazji także ćwiczymy język. Na pewno warto ściągnąć tę aplikację na swój telefon i w wolnych chwilach zrobić coś dla swojego mózgu i rozwoju.

Popularne aplikacje na smartfona to prawdziwi pomocnicy w codziennych czynnościach. Warto wiedzieć, w czym może nam pomagać zwykły smartfon. Aplikacje posiadają przeróżne funkcje i jak najbardziej pozwolą nam na jeszcze sprawniejszą pracę ale nie tylko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here